FAQ

Stačí nám ho poslať na mail info@3ddesign.sk alebo prostredníctvom formulára na úvodnej stránke www.3ddesign.sk

Ak máte napríklad zlomený plastový diel pošlite nám ho alebo prineste. My do max. týždňa zadarmo navrhneme pošleme Vám informácie o cene a je iba na Vás či si tlač navrhnutého dielu dáte vytlačiť alebo si prídete po zlomený plastový diel. Pri návrhu zadarmo nedostávate žiaden výstup iba výtlačok. Modely, ktoré sme tlačili si archivujeme preto sa môžete na nás obrátiť aj nabudúce.

Plastové diely, ktoré nám zveríte k návrhu skúmame kde a prečo sa zlomili. Kontaktujeme Vás či už pri osobnom odovzdaní u nás alebo emailom pre bližšie informácie. Možné otázky kde môžeme na výrobku pridať materiál a tým ho spevniť poprípade kde ho môžeme pre spevnenie vyplniť tak aby spĺňal naďalej svoj účel.

Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti alebo kartou. Pri posielaní zásielky prostredníctvom pošty alebo kuriéra je možné platiť na dobierku alebo platbou vopred na účet. Zásielku odošleme deň prijatia peňazí na účet. Do zahraničia platba dobierkou nie je možná.

Po vytlačení a očistení výrobku od podpier Vás budeme informovať, že je výrobok pripravený k odberu. V prípade odberu prostredníctvom pošty alebo kuriéra odosielame v deň pripravenia výrobku k odberu.

Nakoľko fungujeme formou výdaju cez okienko výdaj výrobku alebo prijatie predlohy prosím dohodnúť vopred telefonicky.

Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás. Ak ste napriek snahe nájsť odpoveď na vašu otázku na stránke neuspeli, kontaktujte, prosím, našu zákaznícku linku emailom info@3ddesign.sk alebo telefonicky +421 944 156 440.